Terapie manualne

Czas zabiegu: 
Czas rekonwalescencji: 

Cena:

Terapie manualne

Terapie manualne w gabinecie kosmetologicznym to techniki wykonywane ręcznie przez terapeutę w celu poprawy kondycji skóry, relaksu i ogólnego samopoczucia klienta. W naszych gabinetach oferujemy masaż Kobido oraz autorski masaż z wykorzystaniem różnych technik.

Masaż Kobido

Skupiamy się nie tylko na prozdrowotnym działaniu masażu, ale także na naturalnym pięknie. Stąd w ofercie intensywny masaż liftingujący – Kobido. To najbardziej zaawansowana forma masażu japońskiego, który działa w głębszych warstwach skóry i mięśni. Składa się z kilku etapów: relaksacyjnego, drenażu limfatycznego, liftingu i elementów akupresury.
Kobido pod względem efektów możliwych do osiągnięcia jest porównywany do zabiegów medycyny estetycznej, a nawet bywa określany jako naturalny lifting. Ponieważ masaż kobido jest złożony i intensywny, oddziałuje nie tylko na powierzchnię skóry, jak to ma miejsce w przypadku większości innych form masażu, ale także na głębokie mięśnie twarzy. Ponadto odpowiednia manipulacja ruchów ma na celu zwiększenie przepływu Qi, czyli energii w tkankach poprzez stymulację zakończeń nerwowych.

Masaż kobido wskazany jest dla osób, które: 
  • czują napięcie mięśniowe i stres – kobido może pomóc w rozluźnieniu napiętych mięśni twarzy i ciała oraz przynieść uczucie relaksu
  • chcą zniwelować zmarszczki mimiczne na twarzy
  • mają wiotką skórę, która potrzebuje ujędrnienia
  • potrzebują regeneracji skóry (dzięki pobudzeniu metabolizmu komórkowego)
  • mają problem z obrzękami skóry, workami pod (masaż na zasadzie drenażu limfatycznego pobudza przepływ limfy).

Zaleca się wykonanie serii takich masaży, aby efekty były trwałe i widoczne.

Autorski masaż

Niezwykłe połączenie różnych technik masażu. Doskonale odprężenie i relaks oraz profilaktyka starzenia.

Rodzaje zabiegów

Masaż Kobido
Autorski masaż twarzy, szyi i dekoltu

Umów się na konsultacje

Zastanawiasz się, jak poprawić owal twarzy lub uzyskać piękny, promienny uśmiech? Skorzystaj z naszych usług medycyny estetycznej i umów się na bezpłatną konsultację. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci dobrać najlepszy zabieg dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nie zwlekaj, zadbaj o swoje piękno i komfort już dziś.