Pielęgnacja okolicy oka

Czas zabiegu: 
Czas rekonwalescencji: 

Cena:

Pielęgnacja okolicy oka

Delikatna skóra wokół oczu jest bardzo podatna na warunki zewnętrzne. Wiąże się to w ścisły sposób z pewnymi, specyficznymi dla niej elementami budowy. Skóra okolic oczu i powiek jest praktycznie najcieńsza na całej twarzy.

Charakteryzuje ją słaby system podporowy i prawie całkowity brak podściółki tłuszczowej, związanej z małym nagromadzeniem gruczołów łojowych. Skóra w tym obszarze ma słabsze krążenie krwi oraz limfy. Pojawia się tutaj natomiast duże nagromadzenie mastocytów — komórek odpowiedzialnych za powstawanie reakcji alergicznych.

Wszystkie te elementy powodują, że skóra wokół oczu jest słabo nawilżona, bardziej wrażliwa i podatna na alergie niż w innych częściach ciała. Cechuje ją także duża skłonność do zastojów limfatycznych.

Oto, jakie zabiegi pielęgnujące skórę wokół oczu proponujemy:

Endermolift LPG focus

Endermologia na twarz to przede wszystkim dynamiczna, ale naturalna stymulacja głęboko położonych komórek skóry, a także drenaż limfatyczny. Połączenie w jednym zabiegu, ruchów pulsacyjnych oraz wibracyjnych pobudza fibroblasty do produkcji włókien młodości, czyli kolagenu i elastyny, które gwarantują lepszą sprężystość i jędrność skóry. Zwiększa się również produkcja kwasu hialuronowego, który naturalnie wypełnia i nawilża. Wszystkie te składowe można traktować jak „naturalny kosmetyk”, który wypełnia zmarszczki. W wyniku serii zabiegów obserwujemy widoczne zagęszczenie, ujędrnienie, nawilżenie oraz ogólną poprawę kondycji. Każdy zabieg powoduje też silne pobudzenie krążenia, a także dotleniania. Już po pierwszym zabiegu na twarzy, widzimy zdrowy blask i lepszy koloryt.

Zalety zabiegu

 • jest to nieinwazyjna, naturalna pielęgnacja skóry
 • jest przyjemna i nie wyłącza z codziennego funkcjonowania
 • zabieg jest bezpieczny, może być wykonywany u kobiet w ciąży i matek karmiących
 • to nowoczesne urządzenie, produkowane przez światową markę z ponad 30-letnim doświadczeniem
 • skuteczność zabiegów jest potwierdzona licznymi badaniami naukowymi i certyfikatami

Ile zabiegów wykonać?

Ilość oraz częstotliwość zabiegów endermologii na twarz jest uwarunkowana indywidualnymi potrzebami oraz problemami skóry. Najczęściej jednak z tego względu, że endermolift to naturalna stymulacja skóry, należy ją wykonać w serii ok. 5- 10 zabiegów raz lub dwa razy w tygodniu.

Kolejny z zabiegów na okolice oczu to Retix. C Eye Retix. C Eye to kompleksowa terapia odmładzająca oraz niwelująca niedoskonałości skóry jak zmarszczki, cienie, worki pod oczami, brak napięcia i suchość skóry.

Rewitalizujący zabieg na skórę okolicy oczu można wykonywać przez cały rok. Zawiera mieszankę kwasu ferulowego i floretyny (wykazujące działanie fotoprotekcyjne), kwasu cytrynowego, jabłkowego i mlekowego oraz łagodną formę retinolu i witaminy C zoptymalizowaną pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa.

Wskazania i korzyści

Wskazania: 
 • zmarszczki wokół oczu
 • worki i cienie pod oczami
 • skóra pozbawiona blasku i przesuszona
 • brak elastyczności i napięcia skóry
 • przebarwienia i nierówny koloryt
Korzyści: 
 • zmniejszenie głębokości i rozmiaru zmarszczek
 • wzrost jędrności i napięcia skóry
 • wzrost elastyczności i nawilżenia skóry
 • widoczne rozświetlenie i rozjaśnienie cieni pod oczami

Skład

 • Mieszanka kwasów: ferulowego, cytrynowego, jabłkowego, mlekowego oraz floretyny i retinolu (PEELING). Stymuluje fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, wpływając w ten sposób na zwiększenie jędrności i elastyczności delikatnej skóry wokół oczu. Istotnie wpływa na poprawę kolorytu skóry, nadając oczom świeży i wypoczęty wygląd.
 • 10% witamina C i kwas ferulowy wykazują silne działanie wygładzające, rewitalizujące i antyoksydacyjne (BOOSTER serum). Składniki aktywne chronią skórę przed działaniem wolnych rodników, usprawniają syntezę kolagenu i elastyny, zapobiegają skutkom fotostarzenia się skóry.

Rodzaje zabiegów

Endermolift focus
Retix. C Eye Plus

Umów się na konsultacje

Zastanawiasz się, jak poprawić owal twarzy lub uzyskać piękny, promienny uśmiech? Skorzystaj z naszych usług medycyny estetycznej i umów się na bezpłatną konsultację. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci dobrać najlepszy zabieg dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nie zwlekaj, zadbaj o swoje piękno i komfort już dziś.